Víno a řemeslná piva neexpedujeme v pátek, ani v den před dny volna z důvodů skladování v neklimatizovaných prostorách přepravce. Zachování kvality je pro nás prioritou.

O nás

 

Jsme rodinná firma a naší filozofií je, že vína, která pijeme my sami a máme rádi, prodáváme i našim zákazníkům. Nejsme sice vinaři, ale víno je našim koníčkem a vášní již mnoho let, a proto jsme se rozhodli se s Vámi o lahodné víno podělit. Všechna vína v našem e-shopu jsme poctivě ochutnali a vybrali pro Vás jen ty nejlepší.

Vína, která prodáváme v našem e-shopu, skladujeme při stabilní teplotě a vlhkosti v klimatizovaném skladu. Takto uskladněná vína si zachovávají vysokou kvalitu, jen velice pozvolna dozrávají a proces stárnutí je tak výrazně zpomalen. 

Když táta před mnoha lety propadl kouzlu vína, ponořil se nejen do vyhledávání, studování, rozšiřování vědomostí, ale taky do ochutnávání, pití a skladování. Začal tvrdit, že se bude v důchodu bavit prodejem vína. Zatím ještě do důchodu nejde, tak jsme se se ségrou dohodli, že mu s tím jeho snem trochu pomůžeme. Tak jsme založili e-shop Lahodnavina.cz a začali nejdříve distribuovat vína mezi přátele.
Stanovili jsme si kritéria výběru, abychom prodávali opravdu jen to nejlepší a neprodávali levná, nebo nekvalitní vína.
Alex se stará o e-shop, komunikaci s vinaři, se zahraničím, zajišťování vzorků a promo materiálů, poctivě vytváří chuťové popisy k vínům a řeší technické zázemí firmy. Ivana dělá administrativní práce, zajišťuje zákaznický servis a stará se o dárky a doplňky. No a náš otec František, ten je naší hlavní chuťovou buňkou.
 

Věříme, že budete s naším výběrem spokojeni.

Frantisek a Alex_resize Ivana_resize
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení