Vína a řemeslná piva nezasíláme v pátek, ani před dny volna z důvodů nutnosti skladování v chladu, což v prostorách přepravce není zajištěno. Zachování kvality je pro nás prioritou.

O nás

 

Jsme rodinná firma a naší filozofií je, že vína, která pijeme my sami a máme rádi, prodáváme i našim zákazníkům. Nejsme sice vinaři, ale víno je našim koníčkem a vášní již mnoho let, a proto jsme se rozhodli se s Vámi o lahodné víno podělit. Všechna vína v našem e-shopu jsme poctivě ochutnali a vybrali pro Vás jen ty nejlepší.

Vína, která prodáváme v našem e-shopu, skladujeme při stabilní teplotě a vlhkosti v klimatizovaném skladu. Takto uskladněná vína si zachovávají vysokou kvalitu, jen velice pozvolna dozrávají a proces stárnutí je tak výrazně zpomalen. 

Když táta před mnoha lety propadl kouzlu vína, ponořil se nejen do vyhledávání, studování, rozšiřování vědomostí, ale taky do ochutnávání, pití a skladování. Začal tvrdit, že se bude v důchodu bavit prodejem vína. Zatím ještě do důchodu nejde, tak jsme se se ségrou dohodli, že mu s tím jeho snem trochu pomůžeme. Tak jsme založili e-shop Lahodnavina.cz a začali nejdříve distribuovat vína mezi přátele.
Stanovili jsme si kritéria výběru, abychom prodávali opravdu jen to nejlepší a neprodávali levná, nebo nekvalitní vína.
Alex se stará o e-shop, komunikaci s vinaři, se zahraničím, zajišťování vzorků a promo materiálů, poctivě vytváří chuťové popisy k vínům a řeší technické zázemí firmy. Ivana dělá administrativní práce, zajišťuje zákaznický servis a stará se o dárky a doplňky. No a náš otec František, ten je naší hlavní chuťovou buňkou.
 

Věříme, že budete s naším výběrem spokojeni.

Frantisek a Alex_resize Ivana_resize