Vína a řemeslná piva nezasíláme v pátek, ani před dny volna z důvodů nutnosti skladování v chladu, což v prostorách přepravce není zajištěno. Zachování kvality je pro nás prioritou.

Doprava a platby

MOŽNOSTI DOPRAVY

MESSENGER

Vážený zákazníku. Kurýrní společnost MESSENGER dopraví Vaši zásilku bezpečně a spolehlivě kamkoli v České republice a to v následující pracovní den od 8:00 – 17:00. Společnost zasílá SMS avízo o plánovaném čase doručení.
Vína expedujeme nejpozději za 1 - 3 pracovní dny od obdržení objednávky. Obvykle je to ale tak, že objednávky, které obdržíme do 12:00 hodin, expedujeme týž den. 

Víno a řemeslná piva neexpedujeme v pátek, ani v den před dny volna a to z toho důvodu, že se tyto nápoje rychle kazí, nejsou-li skladovány v klimatizovaných prostorách při stanovených teplotách. Pokud by víno či řemeslné pivo leželo na depu spediční společnosti několik dní v nepříznivých skladovacích podmínkách, může dojít k jeho znehodnocení. Z tohoto důvodu nevyužíváme služeb typu Uloženka.
MESSENGER využívá pouze ruční překládku a tudíž nedochází k poničení zásilek.

Cena dopravy - ČESKÁ REPUBLIKA:

Víno:
139 Kč pro  1 – 5 lahví vína
99 Kč pro  6 – 11 lahví vína
Zdarma – od 12 lahví vína (2 kartony) nebo při objednávce nad 1600 Kč
Dobírka: 39 Kč

Ostatní produkty:
139 Kč – doprava všech produktů kromě alkoholických nápojů – balík o hmotnosti do 9,9 kg.
Zdarma – při objednávce nad 1600 Kč
Dobírka: 39 Kč

 

OSOBNÍ ODBĚR - VÝDEJNÍ MÍSTO V OSTRAVĚ
Osobní odběr je možný po předchozí telefonické, nebo e-mailové domluvě na adrese Orebitská 1137/11, 702 00 Ostrava – Přívoz pouze v pracovní dny od 7:30 – 14:00. Bližší informace na telefonním čísle 558 845 544, nebo e-mailu  info@lahodnavina.cz

Platba na místě při převzetí zboží je možná platební kartou on-line při dokončení objednávky, nebo na místě v hotovosti.

Osobám mladším 18 let alkohol neprodáváme.

 
PRODEJ NA SLOVENSKO
Prodej vín nepodnikajícím fyzickým osobám (bez IČ a DIČ) na Slovensko je je možný po předchozí telefonické, nebo e-mailové domluvě.
Bližší informace na telefonním čísle +420 558 845 544, nebo e-mailu  info@lahodnavina.cz.
 
PLATEBNÍ METODY

BEZPEČNÉ ON-LINE PLATBY
S PLATEBNÍ BRÁNOU Shoptet Pay

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Shoptet Pay. Brána integrovaná s Shoptet Pay splňuje přísné bezpečnostní normy PCI DSS. Jde o mezinárodní standard pro ochranu citlivých údajů o platbách kartou, jako je číslo karty.

Platební metody:

  • Platba kartou on-line – nejrychlejší způsob zaplacení online.

  • PŘIPRAVUJEME: Platba on-line bankovním převodem (tato služba ještě není v provozu) – okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána Shoptet Pay vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

 

Kontakt na poskytovatele platební brány
Shoptet, a.s.
Dvořeckého 628/8
169 00 Praha 6
Česká republika
IČ: 28935675

Korespondenční adresa a kanceláře

River Garden Office I - vchod A
Rohanské nábřeží 670/17
186 00 Praha 8
Česká republika

Rychlý kontakt

 
NA DOBÍRKU PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Platba v hotovosti, nebo platební kartou kurýrovi při převzetí zboží.
Cena dobírky – 39 Kč