Víno a řemeslná piva neexpedujeme v pátek, ani v den před dny volna z důvodů skladování v neklimatizovaných prostorách přepravce. Zachování kvality je pro nás prioritou.

Doprava a platby

MOŽNOSTI DOPRAVY

MESSENGER

Vážený zákazníku. Kurýrní společnost MESSENGER dopraví Vaši zásilku bezpečně a spolehlivě kamkoli v České republice a to v následující pracovní den od 8:00 – 17:00. Společnost zasílá SMS avízo o plánovaném čase doručení.
Vína expedujeme nejpozději za 1 - 3 pracovní dny od obdržení objednávky. Obvykle je to ale tak, že objednávky, které obdržíme do 12:30 hodin, expedujeme týž den. 

Víno a řemeslná piva neexpedujeme v pátek, ani v den před dny volna a to z toho důvodu, že se tyto nápoje rychle kazí, nejsou-li skladovány v klimatizovaných prostorách při stanovených teplotách. Pokud by víno či řemeslné pivo leželo na depu spediční společnosti několik dní v nepříznivých skladovacích podmínkách, může dojít k jeho znehodnocení. Z tohoto důvodu nevyužíváme služeb typu Uloženka.
MESSENGER využívá pouze ruční překládku a tudíž nedochází k poničení zásilek.

Cena dopravy:

Víno:
99 Kč pro  1 – 11 lahví vína
Zdarma – od 12 lahví vína (2 kartony) nebo při objednávce nad 1600 Kč
Dobírka: 30 Kč

Ostatní produkty:
99 Kč – doprava všech produktů kromě alkoholických nápojů – balík o hmotnosti do 9,9 kg.
Zdarma – při objednávce nad 1600 Kč
Dobírka: 30 Kč

 
PLATEBNÍ METODY
 

ON-LINE PLATBY S ČESKOU PLATEBNÍ BRÁNOU COMGATE

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platební metody:

  • Platba kartou – nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  • Platba on-line bankovním převodem – okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Kontakt na poskytovatele platební brány
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 
 
NA DOBÍRKU PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Platba v hotovosti, nebo platební kartou kurýrovi při převzetí zboží.
Cena dobírky – 30 Kč

 

OSOBNÍ ODBĚR - VÝDEJNÍ MÍSTO

Osobní odběr je možný po předchozí telefonické, nebo e-mailové domluvě na adrese Orebitská 1137/11, 702 00 Ostrava – Přívoz pouze v pracovní dny od 7:30 – 14:00. Bližší informace na telefonním čísle 558 845 544, nebo e-mailu  info@lahodnavina.cz

Platba na místě při převzetí zboží je možná v hotovosti, nebo platební kartou (tuto platbu preferujeme).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení