Víno a řemeslná piva neexpedujeme v pátek, ani v den před dny volna z důvodů skladování v neklimatizovaných prostorách přepravce. Zachování kvality je pro nás prioritou.

Doprava a platby

MOŽNOSTI DOPRAVY

MESSENGER

Vážený zákazníku. Kurýrní společnost MESSENGER dopraví Vaši zásilku bezpečně a spolehlivě kamkoli v České republice a to v následující pracovní den od 8:00 – 17:00. Společnost zasílá SMS avízo o plánovaném čase doručení.
Vína expedujeme nejpozději za 1 - 3 pracovní dny od obdržení objednávky. Obvykle je to ale tak, že objednávky, které obdržíme do 12:00 hodin, expedujeme týž den. 

Víno a řemeslná piva neexpedujeme v pátek, ani v den před dny volna a to z toho důvodu, že se tyto nápoje rychle kazí, nejsou-li skladovány v klimatizovaných prostorách při stanovených teplotách. Pokud by víno či řemeslné pivo leželo na depu spediční společnosti několik dní v nepříznivých skladovacích podmínkách, může dojít k jeho znehodnocení. Z tohoto důvodu nevyužíváme služeb typu Uloženka.
MESSENGER využívá pouze ruční překládku a tudíž nedochází k poničení zásilek.

Cena dopravy:

Víno:
139 Kč pro  1 – 5 lahví vína
99 Kč pro  6 – 11 lahví vína
Zdarma – od 12 lahví vína (2 kartony) nebo při objednávce nad 1600 Kč
Dobírka: 39 Kč

Ostatní produkty:
139 Kč – doprava všech produktů kromě alkoholických nápojů – balík o hmotnosti do 9,9 kg.
Zdarma – při objednávce nad 1600 Kč
Dobírka: 39 Kč

OSOBNÍ ODBĚR - VÝDEJNÍ MÍSTO
Osobní odběr je možný po předchozí telefonické, nebo e-mailové domluvě na adrese Orebitská 1137/11, 702 00 Ostrava – Přívoz pouze v pracovní dny od 7:30 – 14:00. Bližší informace na telefonním čísle 558 845 544, nebo e-mailu  info@lahodnavina.cz

Platba na místě při převzetí zboží je možná platební kartou, nebo v hotovosti.

Osobám mladším 18 let alkohol neprodáváme.

 
PLATEBNÍ METODY

BEZPEČNÉ ON-LINE PLATBY
S PLATEBNÍ BRÁNOU GoPay

Online platby pro nás zajišťuje platební brána GoPay. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platební metody:

  • Platba kartou – nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány GoPay zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  • Platba on-line bankovním převodem – okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána GoPay vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

 

Kontakt na poskytovatele platební brány
GoPay
Planá 67
370 01 Planá
Česká republika
IČ: 26046768

Korespondenční adresa a kanceláře

Pražská třída 1247/24
370 04 České Budějovice

Rychlý kontakt

 
NA DOBÍRKU PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Platba v hotovosti, nebo platební kartou kurýrovi při převzetí zboží.
Cena dobírky – 39 Kč

 
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.